Referencje

Wśród naszych Klientów są między innymi tak znamienite osoby jak:

Referencje Wojciech Malajkat

Pan Wojciech Malajkat

Polski aktor teatralny i filmowy oraz reżyser. Pedagog (na stanowisku profesora) w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Posiada tytuł profesora sztuki teatralnej. Od stycznia 2009 jest dyrektorem naczelnym i artystycznym Teatru Syrena w Warszawie.

Referencje Karol Jabłoński

Pan Karol Jabłoński

Wychowanek klubu „Baza Mrągowo” Wielokrotny mistrz świata w żeglarstwie wodnym i lodowym. Jeden z najbardziej wszechstronnych żeglarzy na świecie, który odniósł sukcesy w żeglarstwie morskim, bojerach i żeglarstwie meczowym.

Referencje Wojciech Jagielski

Pan Wojciech Jagielski

Polski dziennikarz i korespondent. Przez 21 lat, do marca 2012 roku redaktor Gazety Wyborczej, współpracuje też z BBC i Le Monde. Wydał do tej pory 4 książki dotyczące Afganistanu, Czeczenii i Kaukazu, a także Afryki.

Referencje Jerzy Urban

Pan Jerzy Urban

Rzecznik prasowy rządu PRL w latach 1981–1989, dziennikarz, publicysta, pisarz i polityk, redaktor naczelny tygodnika „NIE” i właściciel wydającej go spółki Urma.

Referencje Nina Terentiew

Pani Nina Terentiew

Polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, wieloletnia szefowa TVP2, Dyrektor Programowy Telewizji Polsat. Przygotowywała program kulturalny Pegaz. Później przygotowywała liczne filmy dokumentalne, reportaże i audycje poświęcone kulturze. Wśród programów, które sama prowadziła, były głównie rozmowy z zaproszonymi gośćmi w ramach cyklów XYZ, Rozmowy z…, Bezludna wyspa i Zwierzenia kontrolowane.

Referencje Fundacja Zwierzęta Eulalii

Fundacja Zwierzęta Eulalii

Fundacja powołana przez Eulalię Wojnicz w celu popularyzowania i rozwoju sportów konnych oraz sportów z użyciem zwierząt zaprzęgowych, a przede wszystkim propagowania idei humanitarnego stosunku do zwierząt. Ma też na celu wspomaganie budowy schronisk dla bezdomnych czworonogów.

Referencje Galindia Mazurski Eden

Galindia Mazurski Eden

Galindia, kraina historycznego plemienia Galindów, położona na półwyspie u ujścia rzeki Krutyni do Jeziora Bełdany. Obejmuje obszar około 20 ha w centrum Puszczy Piskiej na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Przez Galindię przebiegał SZLAK BURSZTYNOWY, którym przewożono na południe i zachód niezwykle cenny bursztyn.

Referencje Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie jest placówką oświatowo-wychowawczą. Głównym celem działalności jest zapewnienie ciekawych form spędzania wolnego czasu dzieciom i młodzieży. W marciu 2012r. otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Referencje Trójka

Trójka, Polskie Radio S.A.

Polskie Radio Program III to ogólnopolska, całodobowa, publiczna polska stacja radiowa, będąca częścią spółki akcyjnej Polskie Radio. Regularną emisję programu rozpoczęła 1 kwietnia 1962 roku. Audycje Trójki to prawie wyłącznie programy autorskie przygotowywane przez największe osobowości radiowe, które same decydują o wyborze muzyki i formie jej prezentacji.

Referencje Parafia Przemienienia Pańskiego w Mrągowie

Parafia Przemienienia Pańskiego w Mrągowie

Wybudowana w latach 1895-1896 jako synagoga. W 1939 została zdewastowana przez hitlerowców. Po 1945 wnętrze zostało dostosowane do potrzeb liturgii prawosławnej. Murowany z cegły budynek dawnej synagogi wzniesiono na planie prostokąta w stylu neoromańskim. Do dnia dzisiejszego zachował się wystrój zewnętrzny, okna witrażowe, wnęka po tablicach Dekalogu nad drzwiami wejściowymi, stolarka, ślusarka oraz podest przy ścianie wschodniej.

Referencje Lasy Państwowe

Nadleśnictwo Kudypy

Nadleśnictwo Kudypy położone jest w województwie warmińsko – mazurskim w powiatach: lidzbarskim z gminą Lubomino, olsztyńskim, w którego skład wchodzą: miasto Olsztyn, miasto i gmina Dobre Miasto, gminy: Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Stawiguda, Świątki, ostródzkim z gminą Łukta. Atrakcyjne położenie, bogactwo walorów przyrodniczych, krajobrazowych i kulturowych sprawia, że Nadleśnictwo jest postrzegane jako jedno z najpiękniejszych w kraju.

Referencje Lasy Państwowe

Nadleśnictwo Lidzbark

Nadleśnictwo Kudypy położone jest w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Lidzbark. Osada położona nad Jeziorem Lidzbarskim, ma tam swą siedzibę Nadleśnictwo Lidzbark.

Referencje Nadleśnictwo Jedwabno

Nadleśnictwo Jedwabno

Lasy Nadleśnictwa Jedwabno występują na obszarze II Krainy Mazursko- Podlaskiej w zasięgu dzielnic: Równina Mazurska i Pojezierze Mazurskie. Spacerując po lesie można natknąć się na liczne na tym obszarze bagna, moczary, torfowiska oraz jeziorka i jeziora śródleśne. Są to miejsca, gdzie spotkać można gniazdujące żurawie oraz występujące tu bobry i wydry.

Referencje Nadleśnictwo Olsztynek

Nadleśnictwo Olsztynek

Teren nadleśnictwa leży w zlewniach 3 rzek: Wkry, Drwęcy i Łyny. Występuje tu 21 jezior, z których największe to: Wielka Dąbrowa, Maróz i Mielno.

Referencje Canada

Batory Corporation, Kanada

Referencje Firma DOMER

Firma DOMER

Referencje Biuro Szarabajko

Biuro Architektoniczne Jarosław Szarabajko